Hakkımızda

Ekibimiz, endüstri standartlarını aşan, eksiksiz yönetilen ve birinci sınıf hizmet sunan yazılım çözümleri sunmak için gereken deneyime ve bilgi birikimine sahiptir.
Image

Teknoloji Çözüm Ortağı

Radien Enerji Bilişim

Raiden olarak, pazarda rekabetin zor olduğu alanlarda, özgün ve imza çözümlerimizle var olduk. Bitirdiğimiz projelerimizin tamamı imza projelerimiz olmakla beraber yine müşteri geri dönüşlerine göre ERP ve Pazaryeri çözümlerimizde piyasa koşullarında yüksek rekabet ortamına uygun olarak geliştirilmektedir. Ayrıca sağlık , spor ve işletme & organizasyon yönetimi alanlarında geliştirmekte olduğumuz AR-GE projelerimiz pazarda çok ciddi boşluları dolduracağını düşündüğümüz çalışmalarımızdır.

Tamamını kendi geliştirdiğimiz mimarilerdeki  ana amacımız, müşterilerimizin olası bir problem ya da geliştirme ihtiyacını minimum seviyede tutarak, dışa bağımlılığı en düşük seviyede olmasını sağlamaktır. Bu bağlamda iş geliştirme ve satış süreçleriyle paralel olarak müşterilerimizle eğitim süreci de yürütmekteyiz. Geliştirdiğimiz mimarilere paralel verdiğimiz eğitimler, müşterilerimizin dışa bağımlılığını ve teknoloji harcamalarını azaltmayı hedeflemektedir.

Yazılım

Esnek,ölçeklenebilir
Yenilikçi Teknoloji
Uygun Maliyetli
Kullanıcı Dostu

Ar-Ge

Nesnelerin İnterneti
Akıllı Enerji Yönetimi
Otomasyon Teknolojileri
Görüntü İşleme

Birlikte Çalışalım

Hazır mısınız?
Hadi başlayalım!

Image

İşletmeler için
akıllı ve etkili çözümler.

© 2016-2024,Raiden Enerji Bilişim Tic. Ltd. Şti.

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:266 A/18 Çankaya/Ankara

İletişim

bilgi@raiden.com.tr
Tel: +90 536 302 7559